W gwiazdkowym radosnym zabieganiu, przysiadam na chwilkę, by złożyć Wam życzenia -spóźnione, ale przecież świąteczny czas trwa nadal :)Wspaniałych, rodzinnych Świąt, napełniających serca ciepłem i miłością, niosących spokój i wytchnienie, kojących skołatane nerwy. Niech zapach piernika i pomarańczy zostanie w nas na kolejny rok, ogrzewając dusze!
Przygotowania do Świąt mijały nam wesoło, Zośka dzielnie pomagała we wszystkim- nawet mycie podłogi w łazience zainicjowała podczas kąpieli ;) Razem ubierałyśmy drzewko, rodzinnie piekliśmy pierniczki, a później ze znajomymi bawiliśmy się w dekorowanie ich. Sympatyczny, choć kompletnie zwariowany czas :)


choinka sztuczna w tym roku - brakuje co prawda leśnego zapachu, ale z kotem, niemowlakiem i kudłatym dywanem to jedyne rozsądne wyjście... ;)


jeden z Zosinych prezentów - piękny, prawda? klimatycznie rozświetla nam wieczory... :)

Zosia w Wigilię rozpoczęła 6 miesiąc życia, zatem kolacja była tym bardziej wyjątkowa. Nie mogłam karmić córeczki samymi zapachami, zjadła więc wraz z nami - pierwsze łyżeczki kaszy jaglanej! Była co najmniej zdziwiona ;-) ale nie wypluła ani bubinki. Memlała sobie w pełnym skupieniu, robiąc milion śmiesznych min:-) Sukces! 


Najedzona oraz wyspana wyruszyła następnego dnia na podbój świata i niczego nie przeczuwających serc rodziny, ze swoim czarującym, elfim uśmiechem... Czyli porwał nas świąteczny maraton odwiedzin, prezentowania i zajadania się na przemian pierogami i pierniczkami, w kolejnych życzliwych domach (^_−)A jak Wam mijają gwiazdkowe dni? :)
Mam nadzieję, że równie pogodnie i miło!  

12 komentarzy:

 1. O proszę córa też z 24 - czyli świętowaliście podwójnie jak My :)
  ...tylko nam stuknął 8 miesiąc....leci czas leci :)

  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, gratulujemy! :)) ale za szybko leci jak na mój gust... ;)

   Usuń
 2. kasza jaglana?
  Ostro :D

  Fajowo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasza jaglana- super wybór:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudna Mikołajka :)
  Pozdrawiamy :*

  OdpowiedzUsuń
 5. piękna choinka, i jaka stylówa Zośki! normalnie kosmos :D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 6. ale te pierniczki też miazga, musiało Cię to kosztować mnóstwo pracy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. robiliśmy wszyscy razem! :D A dekorowane wspólnymi, żeńskimi siłami ;P (panowie woleli grać w Fifę...:P)

   Usuń

PS. Jeśli nie chcesz się logować, wybierz opcję "Nazwa/adres URL" i wpisz swoje imię